Księga gości

Uwaga! Wszystkie wpisy przechodzą przez moderatora. Prosimy nie używać słów wulgarnych nie wyrażać poglądów politycznych jeśli nie ma to powiązania z treścią strony. - dodaj wpis

Super muzyczka, fajnie że jest jeszcze ktoś, kto poza komercją dba o stronę muzyczną utworów. Życzę Wam dużo sukcesów i pozdrawiam.
RJ
Kolego Marcin masz fajny głos i miłą muzyczkę gracie tak w ogóle to mi się bardzo podoba.
Marzena Rak
Dlaczego Zoom? To dziwna nazwa i trudno znaleźć was w necie. Muzyczka milusińska. Gdzie można będzie was zobaczyć na koncercie. Warunek, maks 100 km od Warszawy. Dobra robota, fajna strona, niezła muzyczka i vocal
MK
Opole stolicą polskiej piosenki, a Nysa to opolskie!
WIGO
Kto by pomyślał, że z Marcina taki śpiewak wyrośnie. BrAwO!!!
Ilona B
Oglądałam kilka razy teledysk w TVP ( jest bardzo ładny), szukałam muzyki na płycie ale nie znalazłam, gdzie można kupić waszą płytę??? Fajny zespolik ;-)))
Angelika
Ciekaw jestem co z tego wyjdzie, wygląda że ktoś robi kawałek dobrej roboty. Brawa za zimowy koncert w Opolu, byłem widziałem było pierwsza klasa.
Waldek
Super sprawa, muzyczka ok, głos przypomina mi kogoś o kim nie chcę pisać bo mam co do tego gościa mieszane uczucia. Zarobił kasę ale wy możecie chyba zrobić nieco więcej i przetrwać dłużej na rynku z taką muzyczką. Marcin jesteś super!!!!
Wiolla
Dostałam dziś od znajomego płytkę i jestem bardzo miło zaskoczona. Fajna muza i wreszcie ktoś kto gra a nie tylko śpiewa. Głos jest bardzo miły i ciekawy ale ja uważam że całość się liczy a tu jest całość na 5. Czekam na nową płytkę, ale napiszcie gdzie ją będzie można kupić, bo w necie nie lubię zamawiać. Ile będzie kosztować Full Kontakt? Janka Z. ( lub Zuzia dla znajomych) Ballady, ballady proszę o więcej wolnych piosenek...
Renata / Płock
Nysa górą!!!!!
ROX
Przybliżajcie tą muzę bo świat się powoli wywraca na badziewiach jakich mało. Trzymać i nie popuszczać nawet jak będzie lepiej. Trzymam za was kciuki.
BB-Kinga
Zespół Zoom w sieci:
Press&Media Records
Autor Zdjęć plenerowych zoom ( sesja w plenerze) : Fabian Błaszczyk